WTW Tetracon 325/C İletkenlik Elektrotu
- Stok: Stokta Yok
- Marka: WTW
- Model: SL.WTW.325C.05092201
€0,00
Vergisiz: €0,00
WTW Tetracon 325/C İletkenlik Elektrotu, prosesteki ve laboratuvardaki özel uygulamalar için hassas ve güvenilir ölçümleri yapmak için tasarlanmıştır.
Ürün Özellikleri
- Ayrıca su analitiği dışındaki uygulamalar için
- Geniş ölçüm aralığı sayesinde çok yönlü
- Kanıtlanmış ölçüm tekniği sayesinde güvenilir sonuçlar
Teknik Özellikleri
| Elektrot Malzemesi | Grafit |
| Şaft Malzemesi | Epoksi |
| Şaft Uzunluğu | 120 mm |
| Hücre Sabiti | K=0.475 cm¯¹ |
| Çap | 15,3 mm |
| Kablo Uzunluğu | 1,5 metre |
| Ölçüm Aralığı | 1 mS/cm... 2 S/cm |
| Sıcaklık Aralığı | 0 °C... 100 °C |
| Min/Max Batma Derinliği | 36/120 mm |
Etiketler:
Wtw Sentix
, Sentix Orp Wtw
, Wtw Orp Probe
, Wtw Elektrode Sentix Orp
, Orp Elektrodu
, Orp Probe
, Orp Elektrot
, Orp Elektrod
, Orp Elektrod Fiyatlari
, Orp Elektrod Fiyat
