WTW Tetracon 325 İletkenlik Elektrotu
- Stok: Stokta Yok
- Marka: WTW
- Model: SL.WTW.T325.05092202
€0,00
Vergisiz: €0,00
WTW Tetracon 325 İletkenlik Elektrotu, sahada ve laboratuvarda sulu çözeltiler için standart ölçümlerin dört elektrotlu grafit ölçüm hücreleri için tasarlanmıştır.
Ürün Özellikleri
- Kablo, polarizasyon etkileri veya elektriksel sınır alanındaki değişiklikler nedeniyle ölçüm hatası yoktur
- En yüksek hassasiyet ve doğrusallık
- Grafit elektrotlar sayesinde uzun süreli kararlı hücre sabiti
Teknik Özellikleri
| Elektrot Malzemesi | Grafit |
| Şaft Malzemesi | Epoksi |
| Şaft Uzunluğu | 120 mm |
| Hücre Sabiti | K=0.475 cm¯¹ |
| Çap | 15,3 mm |
| Kablo Uzunluğu | 1,5 m |
| Ölçüm Aralığı | 1 mS/cm... 2 S/cm |
| Sıcaklık Aralığı | 0 °C... 100 °C |
| Min./Max Batma Derinliği | 36/1 |
Etiketler:
Wtw Sentix
, Sentix Orp Wtw
, Wtw Orp Probe
, Wtw Elektrode Sentix Orp
, Orp Elektrodu
, Orp Probe
, Orp Elektrot
, Orp Elektrod
, Orp Elektrod Fiyatlari
, Orp Elektrod Fiyat
