New
ELEKTROMAG M 3030 Isıtıcı Plaka (Hot Plate)
- Stok: 1
- Marka: ELEKTROMAG
- Model: SL.EM.M3030
€0,00
Vergisiz: €0,00
Teknik Özellikler:
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Sıcaklık çalışma sınırları | 50 °C – 300 °C |
| Sıcaklık kontrolü | Dijital termostat |
| Termostat ayar hassasiyeti | 1 °C |
| Termostat çalışma hassasiyeti | ± 1 °C |
| Toplam güç | 2000 W |
| Sigorta | 25 Amper |
| Dış yüzey malzemesi | Elektrostatik fırın boyalı çelik |
| Isıtıcı plaka malzemesi | Eloksal kaplı alüminyum |
| Isıtıcı plaka ölçüsü | 30 x 30 cm |
| Besleme | AC 190 – 240 V / 50-60 Hz |
| Dış ölçüler (g x d x y) | 30 x 30 x 14 cm |
| Net ağırlık | 8 kg |
| Paketli ağırlık | 9 kg |
