WTW Sentix 21 Epoksi pH Elektrotu
- Stok: Stokta Yok
- Marka: WTW
- Model: SL.WTW.S21.10092201
€0,00
Vergisiz: €0,00
WTW Sentix 21 Epoksi pH Elektrotu, laboratuvar ve sahada jel elektrolitli ph ölçümleri için tasarlanmıştır.
Ayrıca Sentix 21, yalnızca taşınabilir ölçümler için değil aynı zamanda laboratuvarlardaki rutin ölçümler için de kullanım alanına sahiptir.
Ürün Özellikleri
• Tüm ürün ömrü boyunca bakım gerektirmeyen jel referans sistemi
• Uygun maliyetli
• Sağlam plastik mil
Teknik Özellikleri
| Ölçüm Aralığı | 0... 14 pH |
| Çalışma Sıcaklığı | 0... 80 °C |
| Malzemesi | Epoksi |
| Referans Elektroliti | Jel |
| Membran Direnci | < 1 GOhm |
| Diyafram | Fiber |
| Uzunluk | 120 mm |
| Çap | 12 mm |
Etiketler:
Ph Probu Fiyat
, Wtw
, Wtw Ph
, Wtw Turkiye
, Wtw Sentix
, Ph Elektrodu
, Wtw Elektrod Modelleri
, Ph Elektrodu Fiyat
, Elektrod Fiyatlari
