Elektro-mag M 7050 R Soğutmalı Laboratuvar İnkübatörü (Bakteriyolojik İnkübatör), -10 °C ile +80 °C arasında geniş sıcaklık aralığı sunan, 282 litrelik paslanmaz çelik iç hacme sahip, PID dijital kontrol ve fan destekli hava sirkülasyonu ile hassas ve kararlı inkübasyon gerektiren bakteriyolojik ve laboratuvar uygulamaları için tasarlanmış profesyonel bir cihazdır. Gözlem camı ve iç aydınlatması sayesinde numunelerin süreç boyunca güvenli ve konforlu şekilde takip edilmesine imkan verir.
Teknik Özellikler:
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Fan Emiş Kapasitesi | 1750 m³/saat |
| Motor Hız Kontrolü | Var |
| Sürgülü Kabin Camı | Temperli 6 mm |
| Gaz ve Su Vanası | Var |
| Gaz ve Su Nozulu | Var |
| Elektrik Prizi | 2 Adet |
| İç Kabin Aydınlatma | Var |
| Paslanmaz Çelik Evye | Var |
| Tekerlekli Malzeme Dolabı | Var |
| Çalışma Zemin Malzemesi | Aside dayanıklı kompakt laminat |
| Gövde Malzemesi | Elektrostatik fırın boyalı galvanizli çelik sac |
| Sigorta | 2 x 25 Amper |
| Motor Gücü | 100 W |
| Besleme | AC 190-240 V / 50-60 Hz |
| Çalışma Kabin Ölçüleri (G x D x Y) | 118 x 75 x 90 cm |
| Dış Ölçüler (G x D x Y) | 120 x 88 x 225 cm |
| Net Ağırlık | 130 kg |
| Paketli Ağırlık | 170 kg |
Elektro-Mag Çeker Ocakların Avantajları Nelerdir?
Elektro-mag çeker ocakların tasarımı ve üretiminde dikkate aldığımız noktaları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;
İlk yatırım maliyeti
Verimli çalışma ve etkili sonuç alma
Kolay kullanım
Güvenli çalışma sistemleri
EM 1201 Çeker Ocak, laboratuvar çalışmaları sırasında açığa çıkan zararlı gazlar, toksik buharlar ve tozların güvenli bir şekilde uzaklaştırılması için tasarlanmış, üstün özelliklere sahip bir cihazdır. Laboratuvar güvenliğini en üst düzeye çıkaran bu cihaz, geniş emiş kapasitesi ve kullanıcı dostu fonksiyonları ile dikkat çeker.
EM 1201 Çeker Ocak, yüksek fan emiş kapasitesi ve motor hız kontrolü ile laboratuvar ortamındaki zararlı maddeleri hızlı ve etkili bir şekilde uzaklaştırır. Temperli sürgülü cam, gaz ve su vanaları, elektrik prizleri ve iç kabin aydınlatma özellikleri ile kullanımı kolay ve güvenlidir. Paslanmaz çelik evye ve aside dayanıklı kompakt laminat çalışma yüzeyi, uzun ömürlü kullanım sağlar. Gövde malzemesi elektrostatik fırın boyalı galvanizli çelik sac ile dayanıklıdır.
