WTW Tetracon 325 S İletkenlik Elektrotu
- Stok: Stokta Yok
- Marka: WTW
- Model: SL.WTW.325S.04092202
€0,00
Vergisiz: €0,00
WTW Tetracon 325 S İletkenlik Elektrotu, prosesteki ve laboratuvardaki özel uygulamalar için hassas ve güvenilir ölçümleri yapmak için tasarlanmıştır.
Ürün Özellikleri
- Su analitiği dışındaki uygulamalar için
- Geniş ölçüm aralığı sayesinde çok yönlü
- Kanıtlanmış ölçüm tekniği sayesinde güvenilir sonuçlar
Teknik Özellikleri
| Ölçüm Aralığı | 1 µS/cm... 2 S/cm |
| Hücre Sabiti | K = 0,475 cm -1 |
| Çözünürlük | Entegre NTC |
| Sıcaklık Ölçümü | 5... 80 °C |
| Maksimum Basınç | 2 bar |
| Çap | 15.3 mm |
| Kablo Uzunluğu | 1.5 m |
| Min. / Max. Batma Derinliği | 36 / 120 mm |
| Şaft Malzemesi | Epoksi |
| Elektrot Malzemesi | Grafit |
| Koruma Sınıfı | IP68 Sensör ve kablo |
| Ağırlık | 135 gr |
Etiketler:
Wtw Sentix
, Sentix Orp Wtw
, Wtw Orp Probe
, Wtw Elektrode Sentix Orp
, Orp Elektrodu
, Orp Probe
, Orp Elektrot
, Orp Elektrod
, Orp Elektrod Fiyatlari
, Orp Elektrod Fiyat
