WTW Oxi 3205 Set 1 Oksijen Ölçer
- Stok: Stokta Yok
- Marka: WTW
- Model: SL.WTW.3205.01092208
€0,00
Vergisiz: €0,00
WTW Oxi 3205 Set 1 Oksijen Ölçer, yüzey sularında, atık su arıtma tesislerinde ve balık yetiştiriciliği uygulamalarında çözünmüş oksijen ölçümü için kullanımı kolay, sağlam ve su geçirmez portatif bir ölçüm cihazıdır.
*Sıcaklık kompanzasyonlu Cellox 325 oksijen elektrodu, Oxical SL kalibrasyon tüpü, elektrolite ve temizleme solüsyonları, 3 adet yedek membran ile birlikte taşınabilir çantasında.
** Teslimat Bilgisi; Taşıma çantası, temizleme çözeltisi, elektrolit çözeltisi, 3 ad yedek membran, beher, piller ve 1,5 m kablolu galvanik Cellox 325 ile birlikte sunulur.
Ürün Özellikleri
• Basitleştirilmiş tuş takımı ile kullanımı kolay
• Tüm aydınlatma koşullarında ölçümler için arkadan aydınlatmalı grafik ekran
•Alle galvanik D.O. StirrOx hariç sensör
•Sağlam ve su geçirmez (IP 67)
Teknik Özellikleri
| Ölçüm Aralığı (Konsantrasyon) | 0,00... 20,00 mg / lt, 0,0... 90 mg / lt |
| Ölçüm Aralığı (Doygunluk) | 0... 200,0 %, 0... 600 % |
| Ölçüm Aralığı(Kısmi Basınç) | 0... 1250 mbar |
| Sıcaklık | -5,0 °C... +50,0 °C |
| Doğruluk | Ölçülen Değerin ± 0,5 % |
| Sıcaklık Kompanzsayonu | 0 °C... +40 °C |
| Basınç Kompanzasyonu | 500... 1100 mbar |
| Tuzluluk Ayarlaması | 0 veya 35 katı tuz |
| Kalibrasyon Aralığı | 1... 999 gün (ayarlanabilir) |
| Ebatları | 180 x 80 x 55 mm |
| Ağırlık | 400 gr |
